Pozycjonowanie Wysoka pozycja w wyszukiwarce daje wymierne korzyści!

poz

Co to jest?
Pozycjonowanie- proces zmierzający do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych.

Skuteczność
Używamy autorskiego systemu pozycjonowania, mamy pełną kontrolę nad każdym etapem pracy, stosujemy bezpieczne metody, ale jednocześnie bardzo skuteczne.

Przystępna cena
Proponujemy unikalny sposób rozliczeń i miesięczny abonament za efekt. Co to znaczy? Oplata jest stała, ale faktury wysyłamy dopiero, kiedy strona osiągnie odpowiednio wysokie pozycje w Google. Nic nie ryzykujesz!

Jesteśmy elastyczni
Chcesz zmienić frazy, rozszerzyć pozycjonowanie, lub negocjować kwotę? Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, zależy nam, by Twoja firma mogła się rozwijać.

Optymalizacja bez dodatkowych kosztów
Optymalizację strony wykonujemy w ramach usługi od tego zaczynamy naszą pracę.
Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat, ponieważ wiemy, że bez tego procesu, strona Twojej firmy nie osiągnie wysokich i stabilnych pozycji w Google.

Korzystna umowa
Wiele konkurencyjnych firm przedstawia swoim klientom umowy na okres roku, lub nawet dwóch lat. Niezależnie od efektu, trzeba płacić.

My nie stosujemy takich metod. Zależy nam, by Twoja firma miała realne korzyści ze współpracy z nami. Proponujemy umowę na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Stawiamy na jakość pozycjonowania, nie na haki w umowach.

Raporty pozycji
Monitorujemy pozycje stron naszych klientów. Dzięki temu wiemy, jakie efekty przynosi nasza praca, oraz co należy zrobić, żeby poprawić skuteczność usług.
Co miesiąc dostarczamy dokładne raporty, gdzie możesz sprawdzić, na jakich pozycjach znajdowała się twoja strona w danym dniu każdego miesiąca.

Zaufali nam