O nas

HISTORIA

Mamy wieloletnie doświadczenie które zdobywaliśmy przy realizacji różnych projektów internetowych w ciągu ostatnich 10 lat. Pozwala nam to oferować usługi na wysokim poziomie i być wiarygodnym partnerem dla naszych klientów.

Obsługujemy kilkadziesiąt firm i instytucji z kraju i z zagranicy, cały czas się rozwijamy aby zaoferować Państwu najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania do prowadzenia biznesu internetowego.

ZASADY

Jesteśmy otwarci i przewidywalni a forma współpracy jest jasna i przejrzysta. Nie stosujemy skomplikowanych umów i chcemy aby obie strony działały rzetelnie.

Szanujemy naszych Klientów i jasno deklarujemy co możemy zrobić i w jakim zakresie a co wymaga większych nakładów czasu i środków.
Stali klienci doceniają naszą postawę i często realizujemy kolejne projekty w ramach uzgodnień ustnych.

REALIZACJA

Każda realizacja jest poprzedzona szczegółowym badaniem obecnej sytuacji Klienta i jego branży, dzięki takiemu podejściu wiemy co mamy osiągnąć i w jakim czasie.

W każdym momencie możemy skonsultować obecny etap prac i wprowadzić nowe rozwiązania i funkcje aby efekt końcowy był jak najlepszy i przynosił wymierne efekty.

Zespół‚
Nasz zespół jest doświadczony i zgrany a każda z osób działa aby uzyskać jak najlepszy rezultat.

Opiekun klienta

Grafik

Programista

Copywriter

Zajmuje się bezpośrednim kontaktem i opiekuje się Twoim projektem w trakcie jego realizacji. Możesz liczyć na jego porady -zawsze jest do Twojej dyspozycji.

Wkłada ogromny wysiłek w to aby projekt był ciekawy i użyteczny, tylko najlepsi potrafią połączyć to w całość.

Programista przenosi wizje grafika w działającą stronę internetową, jego doświadczenie gwarantuje poprawność kodu twojej strony internetowej.

Układa teksty na strony aby były zwarte i jasne dla odbiorcy. Przedstawia skomplikowane rzeczy w jak najprostszy sposób.

Zaufali nam